| Tempat asal: | Guangdong, Tiongkok |
|---|---|
| Nama merek: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Sertifikasi: | CE |
| Nomor model: | MC04-1-1 |
| Kuantitas min Order: | 100set/<100 |
| Harga: | Factory price/Genuine retail price |
| Kemasan rincian: | Semua paket dikemas dalam karton kuning 5 lapis standar ekspor |
| Waktu pengiriman: | 7-15 hari |
| Syarat-syarat pembayaran: | T/T |
| Menyediakan kemampuan: | 5000 potong/potong per bulan |
| Bahan: | Gel silika + tembaga | Suhu Warna (CCT): | 2700k (putih hangat lembut) |
|---|---|---|---|
| Sumber Cahaya: | DIPIMPIN | Tegangan Masukan (V): | AC 85-265V |
| Umur (jam): | 30000 | Nama Produk: | Lampu Berdiri Lantai |
| Warna Terang: | Lampu 3-warna/dimmable | ||
| Menyoroti: | Luxury teardrop glass pendant light,Big size transparent chandelier,Hotel lobby glass chandelier |
||
| Application | Living Room, Hotel Lobby, Restaurant |
| Body Material | Metal |
| Shade Material | Glass |
| Input Voltage | 110-240V |
| Color Temperature | 4100K (Neutral White) |
| Luminous Flux | 8000-10000 lm |
| Color Rendering Index | 80 Ra |
| Beam Angle | 50° |
| Dimmer Support | Yes |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | MC04-1-1 |
| Selling Units | Single item |
| Package Size | 50×50×50 cm |
| Gross Weight | 8.000 kg |
| Packing | Foam + Carton |
| MOQ | 1 PCS |
| Payment Terms | Western Union, T/T, PayPal |
| Delivery Time | 3-7 working days for small batches |